Понедельник, Апрель 12, 2021
feed-image RSS-лента
   
Увеличить

Поиск по сайту

У Харківському регіоні відновлено роботу Консультативної ради при територіальному органі Державної регуляторної служби України.

Основною метою Консультативних Рад при територіальних органах Державної регуляторної служби – забезпечення зв’язку та діалогу між бізнесом  та Службою, а також наповнення експертизи законопроектів України реальним змістом.

Представники бізнесу традиційно шукають можливості для комунікації з владою. Особливо зараз, коли бізнес в Україні знаходиться в досить жорстких регуляторних умовах – у зв’язку з непередбачуваністю та всесвітньою пандемією COVID-19. І чи не єдиний державний орган, який, відповідно до закону, контролює ці умови – Державна регуляторна служба України.

Державна регуляторна служба України – це спеціально уповноважений орган з питань ліцензування та дозвільної системи у сфері господарської діяльності. Основне завдання – координація дій органів виконавчої влади, підприємців та інститутів громадянського суспільства в питаннях дерегуляції господарської діяльності.

Одним із головних принципів діяльності Державної регуляторної служби – економічна доцільність і ефективність провадження регуляторних актів, зниження рівня втручання держави в діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності.

І виникають головні 2 питання:

1.  Чи повірять представники бізнесу в можливості нової Ради?

2.  Чи зможе Державна регуляторна служба реально стати на варту інтересів бізнесу?

Більше року служба не мала керівника, що, безумовно, послабило її позиції в системі державної влади, а регіональні представництва Служби – настільки малочисельні, що наприклад,  питання про перегляд регуляторних актів органів місцевого самоврядування на сьогодні є майже нереальним. Варто зазначити, що подібна робота останній раз проводилася 10 років тому. Тож, є що змінювати та куди рухатися, було б бажання, віра та політична воля.

Під час засідання Консультаційної Ради при Секторі державної регуляторної службі голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер запросив представників бізнесу до співпраці тут. Тож, користуючись можливістю, повідомляємо, що на сайті Державної регуляторної служби є інформація про масштабні перевірки ДРС – Держпраці, Держекоінспекції, Держгеокадастру. Представники бізнесу мають можливість взяти участь у формуванні порядку денного цих перевірок та довести до відома Консультаційну Раду щодо всіх порушень з  боку вищевказаних органів при перевірках ними бізнесу.

До Консультативної ради ДРС у Харківській області увійшли представники 13 потужних та активних бізнес-асоціацій та інших об’єднань підприємців, що працюють у регіоні, а саме.

Серед представників також є і ГО "Союз працівників сфери безпеки" в особі Володимира Косенко.

 

Нещодавно створена Громадська рада при ХОДА 5 -го скликання оперативно організувала свою роботу - вже є план роботи, розподілення по комітетах та початок роботи в них. Про те, які було сформовано комітети та хто їх очолює, можна прочитати тут: l

13 березня у приміщенні ХОДА відбулось перше засідання новоствореної Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.

На Засідання завітала голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук. Під час засідання було обрано керівні органи та сформовано 5 профільних комітетів.

Головою Громадської ради було обрано Костянтина Немічева, очільника ГО «Україна без підробки». Першою заступницею голови стала Марина Черняєва, заступником голови - Микола Момот, секретарем Громадської ради  обрано Олексія Ганжука.

Шановні колеги-учасники СПСБ!
 
26 січня 2021 року у період з 14.00 до 16.00 відбудуться загальні збори ГО "Союз працівників сфери безпеки"за адресою:
м. Харків, вул. Плеханівська, 25 ( коференц-зал),  для віддалених членів СПСБ - онлайн в Zoom.
 
Порядок денний:

1. Підведення підсумків роботи за 2020 рік (Доповидач- голова правління Косенко В.А.).

2. Організаційні питання: (Обрання нового складу Правління СПСБ, голови Правління СПСБ та голови Ревізійної комісії СПСБ).

3. Планування роботы організації  на 2021 р.

01.10.2020 року відбулося позачергове засідання правління ГО "Союз працівників сфери безпеки" з питання розгляду заяви члена СПСБ - ТОВ Харківська міська Варта" (директор  Маслій В.В.) за фактом виключення Маслія Володимира Вікторовича з посади члена правління ГО "Союз працівників сфери безпеки"  і виведення його з Реєстру громадських об'єднань Мін'юсту України.  В зв'язку з виниклою ситуацією, заступник Голови правління  СПСБ Лисяк О.Л.  ініціював  позачергове засідання правління.

Дії керівника суб'єкта господарювання в сфері охоронної діяльності при зміні засновника або юридичної адреси підприємства.

 Зміна складу засновників може відбуватися з кількох причин:

а) відчуження частки в статутному капіталі (купівля-продаж, дарування і т.д.);

б) вхід нової особи до складу засновників;

в) вихід особи зі складу засновників. 

Зміна засновників супроводжується внесенням коригувань до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) і в установчі документи (при наявності такої інформації в Статуті). Далі здійснюється державна реєстрація цих поправок в ЄДР та в установчих документах юридичної особи.

Шановні колеги! 20 серпня 2020 відбувся захід, учасниками якого стали представники охоронного спільноти м. Харкова - члени Союзу працівників сфери безпеки та інші представники суб'єктів малого та середнього бізнесу, з метою формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу для подальшої адвокації.

В ході обговорення проблематики місцевого підприємництва, були вироблені вимоги бізнесу до кандидатів в депутати Харківської міської ради та кандидатів на посаду Харківського міського голови.

Шановні колеги! Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні проблематики місцевого підприємництва, вироблення вимог малого і середнього бізнесу до кандидатів в депутати Харківської міської ради та кандидатів на посаду Харківського міського голови для включення в їх передвиборні програми і відстеження виконання. Зустріч відбудеться 20 серпня 2020 року в 13-00 за адресою: м.Харків, вул. Плеханівська, 25 (конференц-зал, 2 поверх). Модератор заходу - Колесніков Олександр Анатолійович, керівник  сектору Державної регуляторної служби України  у Харківської області.

Після закінчення зустрічі - кава-брейк.

Під час діяльності охоронних фірм, часто виникають суперечки за договорами надання послуг. Бувають ситуації, коли контрагент не підписує акт виконаних робіт і відмовляється платити за надану послугу. У таких випадках не варто забувати про досудовому порядку врегулювання суперечок між сторонами, шляхом направлення претензії.

3 серпня 2020 року вийшов у світ черговий номер газети "ВСЕ ПРО БЕЗПЕКУ", який присвячений   ХХІІІ чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців на Черкаській землі, який відбудеться у вересні 2020 року. За планом Міністерства молоді та спорту України, за підтримки Управління державної охорони України, Департаменту поліції охорони, ФСТ "Динамо" в змаганнях візьмуть участь команди діючих бодігардів і ветеранів СБУ, УДО України, НАБУ, Поліції охорони, Служби судової охорони УкраїниНаціональної Федерації охоронців Україні, ГО "Київська асоціація бодігардів" та інші.

Страница 1 из 73

Подпишитесь на новости