Понедельник, Апрель 12, 2021
   
Увеличить

Поиск по сайту

Вторник, 25 Август 2020 12:29

Формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу до кандидатів в депутати Харківській міської ради

Оцените материал
(2 голосов)

Шановні колеги! 20 серпня 2020 відбувся захід, учасниками якого стали представники охоронного спільноти м. Харкова - члени Союзу працівників сфери безпеки та інші представники суб'єктів малого та середнього бізнесу, з метою формування ТОП-5 пріоритетів бізнесу для подальшої адвокації.

В ході обговорення проблематики місцевого підприємництва, були вироблені вимоги бізнесу до кандидатів в депутати Харківської міської ради та кандидатів на посаду Харківського міського голови.

Основні вимоги бізнесу до кандидатів розміщуємо нижче для ознайомлення. Якщо у вас, шановні колеги, є зауваження до перерахованим вимогам або є свої пропозиції, просимо інформувати нас будь-яким зручним для вас способом:

     1. Створення Ради малого та середнього бізнесу (далі – Рада МСБ) при Харківській міській раді ( далі - ХМР) . Положення про раду узгодити з представниками галузевих бізнес-асоціацій Харківського регіону. Ключові позиції:

          -право «вето» на проекти регуляторних актів ХМР;

          -право ініціювання та проведення перегляду діючих регуляторних актів;

          -право вносити обов’язкові для розгляду ХМР пропозиції по встановленню додаткових регулювань господарської діяльності;

          -залучення на конкурсних засадах МСБ до міських програм з правом внесення до них пропозицій та зауважень.

       2. Забезпечення участі профільних бізнес-асоціацій в розробці та погодженні проектів тендерних умов, що проводяться органами місцевого самоврядування Харкова та комунальними підприємствами, підпорядкованими цим органам. Перегляд протягом року всіх діючих тендерних умов, які передбачають можливість участі в них недержавних суб’єктів господарювання.

        3. Забезпечення участі представників бізнес-асоціацій в перевірках контролюючими органами своїх членів. Для чого – ініціювання та підписання меморандуму між ХМР, контролюючими органами регіону та бізнес-асоціаціями з цього приводу. Організація самоврядного контролю за його виконанням.

       4. Ліквідація охоронних комунальних підприємств, як таких, що спотворюють конкуренцію на ринку Харкова. Створення рівних, прозорих та не корупційних умов по залученню суб’єктів охоронного бізнесу до міських програм на контрактній основі.

        5. Щорічне виділення 0,5% від доходної частини бюджету міста на розвиток підприємництва в Харкові, включаючи  - функціонування Ради МСБ.

     6. Перегляд на протязі року всіх регуляторних актів ХМР та виконкому ХМР, що передбачають видачу документів дозвільного характеру, забезпечивши їх прозорість та антикорупційність.

        Виносимо величезну подяку керівнику сектора Державної регуляторної Служби України в Харківській області Олександру Колеснікову, який взяв активну участь в адокасі- кампанії в якості модератора та надав практичну допомогу в підготовці вимог бізнесу ТОП-5 до кандидатів.

Прочитано 526 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости