Суббота, Май 08, 2021
   
Увеличить

Поиск по сайту

Вторник, 27 Октябрь 2020 09:05

Підсумки рішення правління за скаргою члена СПСБ

Оцените материал
(1 Голосовать)

01.10.2020 року відбулося позачергове засідання правління ГО "Союз працівників сфери безпеки" з питання розгляду заяви члена СПСБ - ТОВ Харківська міська Варта" (директор  Маслій В.В.) за фактом виключення Маслія Володимира Вікторовича з посади члена правління ГО "Союз працівників сфери безпеки"  і виведення його з Реєстру громадських об'єднань Мін'юсту України.  В зв'язку з виниклою ситуацією, заступник Голови правління  СПСБ Лисяк О.Л.  ініціював  позачергове засідання правління.

На засіданні правління були присутні всі члени правління, а також запрошені члени СПСБ Купін О.І. та Манаєнко В.І., які  розглянули заяву Маслія В.В. без його участі, тому що сам він на засідання не прибув через відрядження. Його заяву озвучив  Лисяк О.Л. , яка зводилася до з'ясування, на підставі яких документів він був видалений з посади "Член правління" у Реєстрі громадських об'єднань Мін'юсту України.

В ході обговорення, Косенко В.А. пред'явив учасникам засідання для ознайомлення копію Протоколу № 11 від 03.02.2017 р. позачергових Загальних зборів за підсумками роботи організації за 2016 рік, в якому є запис, що на позачергових загальних зборах було проведено обрання керівництва організації:  Косенко В.А. - на посаду Голови правління ГО "Союз працівників сфери безпеки", Гурдін В.Т. - на посаду Голови ревізійної комісії, Лисяк О.Л. - на посаду заступника Голови правління, а також обрані на посаду "Член правління" Задорожний І.К., Ковбасенко І.Г., Маслій В.В.  Також Косенко В. А. привів ще багато аргументів и доказів, які підтвердили необгрунтованість звинувачень та  маніпуляцій  Маслієм В.В.  в адрес Голови правління  Косенко В.А. та членів  правління СПСБ. 

Після тривалого обговорення, голосуванням було прийнято рішення виключити зі складу СПСБ  ТОВ «Харківська міська Варта», директором якої є  Маслій Володимир Вікторович,  на підставі ст.3.4. Статуту СПСБ (за грубе  порушення Статуту СПСБ, що завдав своєю діяльністю суттєвої шкоди репутації Організації).

 

 

 

 

Прочитано 574 раз

Оставить комментарий

Подпишитесь на новости